Přeskoč na obsah

Vyberte produkt, který chcete vyrobit

Výběr výrobce

Naši výrobní partneři jsou pouze prověřené firmy s bohatou odbornou historií a mnohaletou zkušeností ve svém oboru.

Pro nás je minimálním klíčovým kritériem držení certifikace dle normy ISO 9001 případně ISO/TS 16949.

Kromě toho pravidelně hodnotíme naše výrobní partnery. Tato hodnocení zahrnují sledování dodávané kvality, dodržování dohodnutých termínů, úroveň komunikace a také kvalita poskytovaných atestů a vzorkovacích zpráv. Tímto způsobem zajišťujeme, že naši partneři splňují nejvyšší standardy a jsou schopni dodávat kvalitní produkty. 

Na základě požadavků ze strany finálního zákazníka je výrobci průběžně monitorován výrobní proces a před uvolněním do prodeje jsou díly a požadovaná dokumentace zkontrolovány.

 
Přístroje a nástroje pro výstupní kontrolu kvality:
  • - zařízení pro optickou kontrolu rozměrů obrysu dílů
  • - přístroje k měření drsnosti povrchu
  • - měřící projektory
  • - nástroje pro měření světlosti a rozchodů

 

V případě potřeby, díly prochází optickou selekcí přes automatickou kontrolní linku, kde několik kamer měří specifikace každého vyrobeného kusu v rámci výrobní série. V případě, že jsou zjištěny odchylky od stanovených parametrů, jsou všechny takové díly automaticky vyřazeny. Díky této přesné kontrole je možné dosáhnout nižších hodnot vad (PPM) a zajistit kvalitní produkty, které splňují přísné normy a požadavky.

!
!
!
Informovaný souhlas o zpracování osobních údajů
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.
holder