Přeskoč na obsah

Vyberte produkt, který chcete vyrobit

Technologie

Každá technologie má své vlastní specifické vlastnosti a je vhodná pro výrobu různých typů výrobků. 

Základními kritérii pro správný výběr výrobní technologie jsou tvarová komplexnost požadovaného dílu, přesnost a požadované množství. Na základě těchto kritérií volíme výrobce a jeho nejvhodnější výrobní technologii, která splňuje potřeby zákazníka z hlediska ceny a dodacího termínu.

CNC soustružení a obrábění
Tato technologie se uplatňuje při výrobě přesných rotačních dílů, zejména u tvarově složitých komponent s vysokými nároky na přesnost výroby. Významnou výhodou této technologie je možnost kusové výroby bez nutnosti velkých investic do nástrojů a krátký dodací termín.

Lisování za studena nebo za tepla
Tato technologie nachází uplatnění zejména při výrobě dílů v masové výrobě. Lisování nabízí výhodu rychlého výrobního procesu a zároveň nižších nákladů na finální výrobky ve srovnání s výrobou pomocí CNC technologie.

Kombinovaná výroba lisování za studena + dodatečné automatové dokončení
Tato kombinovaná technologie výroby je ideální pro velké série a umožňuje dodávku tvarově složitých dílů za konkurenceschopné ceny, což splňuje požadavky zákazníka na cenovou efektivitu.

Tornos 10.jpg
Tornos 10.jpg
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.
holder