Přeskoč na obsah

Vyberte produkt, který chcete vyrobit

Výběr vhodné technologie výroby

Každá technologie má své vlastní specifické vlastnosti a je vhodná pro výrobu různých typů výrobků. Základními kritérii pro správný výběr výrobní technologie jsou tvarová komplexnost požadovaného dílu, přesnost a požadované množství. Na základě těchto kritérií volíme výrobce a jeho nejvhodnější výrobní technologii, která splňuje potřeby zákazníka z hlediska ceny a dodacího termínu.

CNC soustružení a obrábění
Tato technologie se uplatňuje při výrobě přesných rotačních dílů, zejména u tvarově složitých komponent s vysokými nároky na přesnost výroby. Významnou výhodou této technologie je možnost kusové výroby bez nutnosti velkých investic do nástrojů a krátký dodací termín.

Lisování za studena nebo za tepla
Tato technologie nachází uplatnění zejména při výrobě dílů v masové výrobě. Lisování nabízí výhodu rychlého výrobního procesu a zároveň nižších nákladů na finální výrobky ve srovnání s výrobou pomocí CNC technologie.

Kombinovaná výroba lisování za studena + dodatečné automatové dokončení
Tato kombinovaná technologie výroby je ideální pro velké série a umožňuje dodávku tvarově složitých dílů za konkurenceschopné ceny, což splňuje požadavky zákazníka na cenovou efektivitu.

!
!
!
Informovaný souhlas o zpracování osobních údajů
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.
holder