Přeskoč na obsah

Vyberte produkt, který chcete vyrobit

Výběr vhodné technologie výroby

Každá technologie má svá specifika a hodí se pro výrobu různých typů výrobků.

Základními kritérii pro správný výběr výrobní technologie jsou tvarová složitost poptávaného dílu, požadavek na přesnost a požadované množství. Na základě těchto kritérii je zvolená odpovídající výrobní technologie tak, aby byla pro zákazníka vyhovující cenově a termínově.

 
CNC soustružení a obrábění 

Výroba přesných rotační dílů se využívá u tvarově složitých dílů s vysokými nároky na trvalou přesnost výroby. Velkou výhodou této technologie je možnost kusové výroby bez velkých investic do nástrojů a krátký termín dodání.

 

Lisování za studena nebo za tepla

Tato technologie se používá v případě dodávek dílů o velkých sériích. Výhodou lisování je rychlost výroby a ve srovnání s CNC technologií výrazně nižší cena finálních výrobků. 

 
Kombinovaná výroba lisování za studena + dodatečné automatové dokončení

V případě velké série je výhodou této kombinované technologie výroby možnost dodávky tvarově složitého dílu a splnit cenový požadavek zákazníka. 

!
!
!
Informovaný souhlas o zpracování osobních údajů
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.
holder