Přeskoč na obsah

Vyberte produkt, který chcete vyrobit

Monitoring kvality

Výrobními partnery jsou pouze vybrané prověřené výrobní firmy. Základem je certifikace dle ISO 9001 přip. ISO/TS 16949 a provedení auditu ve výrobě. Dalším krokem je průběžné vyhodnocování výrobních partnerů, kde se zohledňuje dodávaná kvalita, dodržování schválených termínů, úroveň dodávaných atestů a vzorkovacích zpráv.

Na základě požadavků ze strany finálního zákazníka je průběžně monitorován výrobní proces a před uvolněním do prodeje jsou díly a požadovaná dokumentace zkontrolovány.

Přístroje a nástroje pro výstupní kontrolu kvality:
  • zařízení pro optickou kontrolu rozměrů obrysu dílů
  • přístroje k měření drsnosti povrchu
  • měřící projektory
  • pistole pro měření světlosti a rozchodů

Většina dodávaných dílů je kontrolována optickou selekcí. Jedná se o automatickou kontrolní linku, kde se pomocí několika kamer měří zadané parametry u každého vyrobeného kusu v rámci výrobní série. V případě neshody jsou všechny nevyhovující kusy automaticky vyřazeny. Na základě této kontroly je možné snížit a deklarovat nižší hodnotu PPM.

!
!
!
Informovaný souhlas o zpracování osobních údajů
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.
holder